Alkotest Certen

Nowy

Bezpieczny i łatwy w użyciu jednorazowy tester trzeźwości. Produkt posiada prestiżowe certyfikaty m.in. amerykański FDA oraz atest Polskiego Zakładu Higieny. Niezbędne akcesorium każdego kierowcy.

Więcej szczegółów

Cena: 7,99 zł

  • profesjonalny jednorazowy, chemiczny tester trzeźwości,
  • badanie oparte na nadmuchaniu balonika i przepuszczeniu powietrza przez fiolkę testera (zastosowanie balonika pozwala wdmuchać odpowiedni litraż powietrza),
  • wynik odczytywany już po kilku minutach na zasadzie zero-jedynkowej (przekroczenie limitu 0,2 promila lub nie),
  • spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa, kontroli produkcji i precyzji działania, potwierdzone niezależnymi certyfikatami, w tym polskim atestem PZH oraz amerykańskim FDA,
  • poręczne, małe opakowanie, alkotest można wsadzić do kieszeni lub torebki,
  • niska cena zakupu oraz łatwa dostępność (sklepy Żabka i Fresh Market, stacje benzynowe Orlen, Lotos i Statoil, sieć e-Smoking World).

Alkotest Certen jest specjalistycznym, jednorazowym narzędziem służącym do weryfikacji stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Jako jeden z nielicznych na polskim rynku został skonstruowany zgodnie z międzynarodowymi normami, dzięki czemu cechuje się bardzo wysoką wiarygodnością, a jego używanie nie niesie zagrożeń dla zdrowia osoby badanej.

Tuba testera zawiera reagent w postaci żółtych kryształków, które zabarwiają się na zielono, jeśli osoba badająca się spożyła wcześniej alkohol. W przypadku, gdy osiągnięty zostanie limit 0,2 promila w wydychanym powietrzu, zielone zabarwienie dojdzie do czerwonej kreski lub ją przekroczy.