Dla firm

 

Certen to pierwsza poważna marka alkomatów i alkotestów na polskim rynku. Wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe standardy w zakresie jakości wykonania, dokładności pomiaru i bezawaryjności, co potwierdzają m.in. amerykański certyfikat FDA oraz atest Polskiego Zakładu Higieny. Certen to pewność, którą docenią Klienci zarówno indywidualni jak i biznesowi.

 

Certen, jako pierwsza firma z segmentu alkomatów i alkotestów, prowadzi szerokie działania marketingowe obejmujące kampanie reklamowe z udziałem gwiazd powszechnie znanych z zaangażowania w walkę o bezpieczeństwo na drogach. 

 

Jako firma wywodząca się z Grupy Chic posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu relacji handlowych z dystrybutorami oraz we wsparciu sprzedaży na różnych poziomach. Wszystkim naszym partnerom oferujemy wsparcie techniczne i sprawną obsługę gwarancyjną oraz pozagwarancyjną (kalibracja, wymiana sensora) , a także dogodne warunki finansowe, elastyczne możliwości rozliczeń oraz wysokiej klasy ekspozytory i inne materiały typu POS.

 

Do współpracy zapraszamy dystrybutorów i właścicieli sklepów oraz sieci sprzedaży, a także wszystkie firmy i instytucje, które dbają o najwyższe standardy i bezpieczeństwo swoich własnych pracowników.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem zamówień hurtowych:

hurt_kontakt