Certyfikaty

 

W Certen cenimy pewność, bezpieczeństwo oraz zdrowie naszych użytkowników i klientów. Nasze produkty przeszły serię badań i testów, na podstawie których otrzymaliśmy prestiżowe certyfikaty.

 

Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny

Alkomaty i alkotesty Certen posiadają atest polskiego Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny. NIZP-PZH jest instytucją rządową, monitorującą biologiczne, chemiczne i fizyczne czynniki ryzyka w żywności, wodzie i powietrzu. Produkty naszej firmy zostały poddane szczegółowym badaniom bakteriologicznym i wirusologicznym. Dzięki temu, możemy zapewnić, że alkomaty i alkotesty Certen nie powodują żadnego zagrożenia dla zdrowia użytkownika.

 

 

Food and Drug Administration (Agencja Zdrowia i Leków)

FDA jest amerkańską agencją rządową, zajmującą się bezpieczeństwem produktów medycznych, leków oraz żywności. W celu uzyskania certyfikatu Agencji Zdrowia i Leków, alkotesty Certen musiały przejść serię rygorystycznych badań. Badania te polegały na sprawdzeniu składu, reagujących na alkohol kryształków, zawartych w naszym produkcie. FDA potwierdziła, że zawarte w alkoteście Certen substancje są odpowiednio zabezpieczone przed wydostaniem się z tubki, przez co nie stwarzają zagrożeń dla zdrowia i bezpieczeństwa użytkownika.